Uluslararası Savunma-Sanayi Fuarı DEFINDEX-2022

Sayın yetkililer;

Kırgız Cumhuriyeti Savunma Bakanlığı ve Ekonomi ve Ticaret Bakanlığı Adına, Türkiye Cumhuriyeti’nin saygın savunma ve güvenlik sektörü üreticilerinine Uluslararası Savunma-Sanayi Fuarı DEFINDEX-2022’yi takdim ederiz. Bahsekonu ticaret fuarı 05-08 Ekim 2022 tarihlerinde Bişkek’te (Kırgız Cumhuriyeti) gerçekleştirilecektir.

Fuarın temel hedeflerinden biri, Kırgız Cunhuriyeti’nin ordu ve kolluk kuvvetlerinin modernizasyonunu desteklemek ve gelişmiş askeri, savunma ve güvenlik ürünlerini sergilemektir. Kırgız Cumhuriyeti hükümetinin ilgili satın alma departmanlarının temsilcileri, ülkenin ordusu ve polisi için satın alınacak ve tedarik edilecek en uygun çözümleri belirlemek için fuarda yerini alacak. Etkinlikte, katılımcı firmalar ve Kırgız Cumhuriyeti devlet temsilcileri arasında ikili iş görüşmeleri ve sunumlar düzenlenecektir.

DEFINDEX B2B, B2C, B2G fuarının temel kapsamı : Silahlar, askeri techizatlar, terörle mücadele sistemleri, “Güvenli şehir” kompleksleri, kazalar ve doğal afetlere karşı korunmak için özel techizatlar, tıbbi ve kurtarma techizatları, komuta ve erişim kontrol sistemleri, telekomünikasyon ve İletişim sistemleri, siber güvenlik, endüstriyel güvenlik v.b.

Fuarın endüstriyel kısmı olarak, Kırgız Cumhuriyeti ekonomisine yatırımların yoğunlaştırılması hedefleniyor. Petrol, gaz, madencilik, tarımsal sanayi, endüstriyel otomasyon ve dijitalleşme gibi sektörlere ürün ve çözümler sağlayan ve bu sektörlerin gelişmesinde rol oynayan Türk sanayiinden firmaları fuara bekliyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti ile Kırgız Cumhuriyeti arasındaki yakın iş birliği ve güvene dayalı ilişkinin uzun ve tarihi geçmişi göz önüne alındığında, saygın Türk savunma ve güvenlik sanayii üreticileri ve sanayi liderleri’nin fuarda yer almalarını en içten şekilde arz eder, Kırgız Cumhuriyetinin sanayi potansiyelinin gelişimini desteklemeye bekleriz.

DEFINDEX-2022’ye HOŞ GELDİNİZ

DEFINDEX ticaret fuarı ile ilgili daha fazla ve detaylı bilgi için lütfen Türkiyedeki resmi temsilciliğimiz ile iletişime geçiniz:

Luna Fuarcılık & Ticaret A.Ş
Kerem EROL
+90 542 556 79 55
sales@sedecturkey.com
sales@security-defense.com